W dniu 06.11.2015r. po raz trzeci  zostały przeprowadzone Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Pływaniu.  W porównaniu do lat ubiegłych, na starcie zameldowała się rekordowa liczba zawodników, reprezentująca  szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Wśród 140 zawodników nie zabrakło również reprezentacji Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu, tj. Dominiki Stefaniuk – uczennicy klasy III a gimnazjum, która startowała na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz Janka Lepperta – ucznia klasy I technikum rolniczego, który zaprezentował swoje umiejętności pływackie w dwóch konkurencjach: 50 m stylem dowolnym oraz klasycznym.

Szczególne uznanie kierujemy w stronę Janka, który na dystansie 50 m stylem klasycznym zdobył srebrny medal.

Serdecznie dziękujemy reprezentantom naszej szkoły za udział w zawodach i życzymy dalszych sukcesów!!!

Materiał: Adrianna Grzegorek-Trybuszewska