26 października uczniowie realizujący projekt edukacyjny „Another Feather in our Cap” wzięli udział w warsztatach geograficzno-językowych w Gminnej Bibliotece w Sadkach. Uczestnicy spotkania pracowali w grupach. Pierwszym zadaniem integracyjnym było wykonanie domu za pomocą taśmy klejącej i makaronu. Oprócz frajdy ze wspólnego tworzenia konstrukcji uczniowie przyswoili słownictwo związane z domem. Następnie przetłumaczyli wierszyk o króliczku z języka angielskiego na polski. Efekty ich pracy można zobaczyć i poczytać w gablocie szkolnej. Regularne zajęcia odbywają się w czwartkowe popołudnia i są prowadzone przez p. Dorotę i p. Jolantę Krzemińskie. Warsztaty te mają na celu podniesienie poziomu języka angielskiego, a także propagowanie nauki języka obcego w ciekawej formie.