W środę i czwartek 14, 15 grudnia br. na przerwach i podczas spotkania z rodzicami Samorząd Uczniowski ZSP w Samostrzelu sprzedawał upieczone wcześniej przez członków Radu Siedmiu i ich koleżanki z I C (tu ogromne podziękowania za bezinteresowną i wytrwałą pomoc w kuchni należą się Zuzi Mieszczak i Oli Biniek) piernikowe niebieskie serca. Ze sprzedaży zebraliśmy kwotę 213,70 zł., którą już przekazaliśmy na konto Fundacji Salus Homini na rzecz jej podopiecznych. Za dar serca za serce wszystkim ofiarodawcom (i smakoszom nie do końca dojrzałych pierniczków) SERDECZNIE dziękujemy w imieniu Fundacji.

Samorząd Uczniowski włączył się również w organizację towarzyszącego w tych dniach kiermaszu ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów Technikum Architektury Krajobrazu.