Młodzież klasy IV technikum bawiła się na studniówce.

14 stycznia 2017r o godz. 1900 uczniowie klasy IV technikum w ZSP w Samostrzelu rozpoczęli studniówkę tradycyjnie od poloneza, do którego choreografię  przygotowała pani Michalina Damska. Pani dyrektor M. Ciechanowska kierując ciepłe słowa do zaproszonych nauczycieli, rodziców, osób towarzyszących i najważniejszych uczestników zabawy – uczniów uroczyście otworzyła bal. Podczas imprezy uczniowie wierszem podziękowali dyrekcji szkoły,  wychowawczyniom p. M. Korkosz i M. Damskiej oraz nauczycielom za dotychczasowy trud włożony w ich edukację, a rodzicom za wsparcie i miłość.
Dużą niespodzianką dla uczestników zabawy był film, przygotowany przez Macieja Olejniczaka, ucznia klasy IV technikum rolniczego, dokumentujący czteroletni pobyt przyszłych maturzystów w naszej szkole, ich pracę i osiągnięcia. Szalonej zabawie do białego rana przygrywał DJ Kacper.