11 grudnia 2017r  w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu odbył się XI Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju zgłosiło się 35 zawodników, których podzielono na dwie grupy wiekowe: gimnazjum i szkoła średnia. Gimnazjum reprezentowało 17 zawodników, a szkołę średnią 18. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. Na zakończenie turnieju  Pani Dyrektor Małgorzata Ciechanowska zwycięzcom wręczyła puchary i dyplomy. Uczniowie ci będą reprezentować szkołę na zawodach powiatowych, które odbędą się w Rynarzewie ( Gimnazjum) i w Samostrzelu ( Szkoła średnia).

Organizatorami turnieju byli : Radosław Hyży i Marek Żurek.

Końcowa klasyfikacja :

Gimnazjum                                                                            Szkoła średnia

I miejsce Filip Kwaśniewski                                         I miejsce Michał Tecław

II miejsce Kamil Cholewiński                                      II miejsce Jakub Cholewiński

III miejsce Michał Pazderski                                       III miejsce Patryk Kowalski

Zwycięzcom gratulujemy i  życzymy  sukcesów w kolejnych zawodach sportowych!!!