Dzień miłości do przyrody i zwierząt. W te motywy poszli autorzy środowej akademii z okazji Dnia Zielonego. Pani Magdalena Wyczańska – Jabłkowska oraz pani Agnieszka Krusik wraz z uczniami przygotowały pokazy sztuki weterynaryjnej oraz rolniczej. Z sali diagnostycznej prosto na ekran w auli uczniowie II T transmitowali prezentację sprzętu diagnostycznego i badań żywej Buni. W auli zaś wspomniano o naszych cennych bażantach od początku ich szkolnej kariery w postaci filmu autorstwa naszych absolwentów i scenki humorystycznej w typowym rolniczym żargonie. Występ szkolnego chóru pod batutą pani Agnieszki Krusik uświetnił artystycznie uroczystość („Bo jak nie oni to kto?”). Pani Magdalena Wyczańska – Jabłkowska przedstawiła niezwykle poruszającą pogadankę z prezentacją multimedialną na temat ochrony i opieki nad zwierzętami. Na zakończenie Lidia Kaczor – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przedstawiła dokonania samorządu w minionym semestrze oraz plany na kolejny zachęcając wszystkich do współpracy.

SU