Pożegnanie klasy IV Technikum w ZSP w Samostrzelu

Po 4 latach wytężonej pracy nadszedł dzień długo oczekiwanego końca szkoły dla 29  uczniów klasy IV technikum weterynarii, rolniczego, architektury krajobrazu w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu.  W tym roku, z powodu  epidemii koronawirusa, rozwiązanie klasy czwartej nastąpiło w niecodziennych okolicznościach. Uczniowie odbierali świadectwa pojedynczo, w rękawiczkach i maseczkach.  Mimo niesprzyjających okoliczności była to piękna i podniosła uroczystość.

Dyrektor Małgorzata Ciechanowska oraz wychowawczyni, Małgorzata Piasecka, wręczyły świadectwa i złożyły gratulacje  wszystkim uczniom.  Ponadto wyróżniły  szczególnie zasłużonych: Lidię Wodzińską, która uzyskała średnią ocen 4,88  i otrzymała świadectwo z biało – czerwonym paskiem, Szymona Wójcika, niezwykle zaangażowanego w życie szkoły oraz Jakuba Kokoszewskiego  za liczne sukcesy sportowe.

Dyrektor Małgorzata Ciechanowska podkreśliła, że jest dumna
z wszystkich uczniów. Dodała także, że jest przekonana, że w ZSP
w Samostrzelu wykształcono dobrych fachowców, również dumnych z tego, że ukończyli dobrą szkołę, kontynuującą  wieloletnią, wspaniałą tradycję szkoły rolniczej.