1. października 2020 r. uczniowie naszej szkoły brali udział
w X. Szkolnym Teście Wiedzy o Karolu Wojtyle. Tym razem wszystkie pytania dotyczyły filmu „Świadectwo” (kard. Dziwisz).  Łącznie w finale wzięło udział 13 osób, a test składał się z 25 pytań.

Oto wyniki:

1. Wojciech Smełsz z kl. 3TR – 22 punkty
  2. Weronika Kiestrzyn z kl. 1TW – 18 punktów
  3. Dagmara Maciejewska z kl. 2TRG – 18 punktów

• Nicole Jankowska       z kl. 2TWG – 17 punktów
  • Konrad Puławski       z kl. 2TRG  – 17 punktów

Dziękuję również pozostałym uczestnikom finału, a byli to:

Izabela Grygierzec, Marcelina Tadych, Igor Lemke, Kinga Dobosz, Aleksander Fac, Weronika Smełsz, Julia Różańska, Oskar Koniec.

KONKURS NA ZNACZEK POCZTOWY Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II.

Z okazji 100. Rocznicy urodzin Karola Wojtyły w naszej szkole został przeprowadzony konkurs plastyczny na znaczek pocztowy przedstawiający wydarzenie z życia św. Jana Pawła II. Na konkurs prace przygotowały dwie osoby: Laura Pachacz z klasy 4T i Maja Iciek z klasy 1TR.Wymienione osoby zdobyły pierwsze miejsca.

Dyplomy i nagrody zostały ufundowane przez ks. Witolda Korowajczyka  –  proboszcza parafii p.w. św. Wojciecha w Sadkach, oraz przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu. Wręczenia nagród dokonała pani mgr Ewa Makowska.

Wszystkim uczestnikom dziękuję a ZWYCIĘZCOM GRATULUJĘ !!!